ruKÁVek na kávu: červenozlatá s modrou

Co vyšperkuje červenou barvu, aby vyzněla noblesně? Kombinace s indickou zlatou. Na dekoru či knoflíku. Ideální kombinace s vánoční vzorovkou na druhé straně ruKÁVku. Zachraňte své kafe před vychladnutím, svoje ruce před přetížeností a svůj out fit před omylem. Oboustranost ruKÁVku vám dá možnost zvolit civilní nebo nebo slavnostní variantu.

Skladem (1 ks)
499 Kč
ruční šití
doprava zdarma
jedinečný v ČR

Oboustranný ruKÁVek ze 100% bavlny a filcu: červená látka se zlatým orientálním ornamentem a černozlatým knoflíkem s kapkami, zatepleno tmavěmodrým filcem s vánoční vzorovkou

Kelímek o objemu 330 ml dostane automaticky k ruKÁVku, další do rezervy si můžete přihodit do košíčku tady.

  • Chrání Vaše ruce před popálením od horkého kelímku.
  • Udržuje nápoj déle teplý.
  • Každý kus je ručně šitý originál.
  • Odepínací ucho pro zavěšení.
  • Nastavitelná velikost pomocí suchých zipů (pro případ, že budete mít zrovna např. papírový kelímek trochu jiného rozměru).

Dárek: speciální míchátko kombinované se špuntem, které vložte do malého otvoru pro pití (nebude tak utíkat teplo a zamezíte vyšplíchnutí nápoje), nebo ho dejte do etikety s logem, když se budete chtít napít. Míchátko je vyrobené z trvanlivého a zdravotně nezávadného polypropylenu a je určené pro opakované použití.

Tento ruKÁVek jsme ušily ze 100% bavlny a filcu. Filc se nedoporučuje prát, sušit ani bělit, žehlit ho můžete na nízký stupeň. Opotřebení filcu můžete zmírnit použitím odžmolkovače.

Upozornění:

Prosíme, dávejte pozor na bezpečí vaše i svých nejmilovanějších! RuKÁVek má drobné části, jako např. knoflíčky, proto si s ním bez dozoru nesmí hrát malé děti, nejméně do 3 let. A pokud budete mít v ruKÁVku horkou kávu, nebo čaj, dávejte prosím pozor, abyste nikoho neopařili.

 

Zpět do obchodu