ruKÁVek na kávu zamilovaný modrý puntíček

Temně modrá mořská hladina s bublinkami bílé pěny, na které se pohupují červená srdíčka. Puntíčkovaný ruKÁVek udrží nápoj i na palubě, bude se jen lehce pohupovat v rytmu mírných vlnek.

Skladem (1 ks)
549 Kč
zamilovaný modrý puntíček_139_zepředu
Novinka
ruční šití
doprava zdarma
jedinečný v ČR

Oboustranný ruKÁVek ze 100% bavlny a vatelínu: bílá látka s červenými srdíčky a stříbrným ornamentálním knoflíkem, tmavěmodrá s bílými puntíčky, zatepleno vatelínem.

Kelímek o objemu 330 ml dostane automaticky k ruKÁVku, další do rezervy si můžete přihodit do košíčku tady.

  • Chrání Vaše ruce před popálením od horkého kelímku.
  • Udržuje nápoj déle teplý.
  • Každý kus je ručně šitý originál.
  • Odepínací ucho pro zavěšení.
  • Nastavitelná velikost pomocí suchých zipů (pro případ, že budete mít zrovna např. papírový kelímek trochu jiného rozměru).

Dárek: speciální míchátko kombinované se špuntem, které vložte do malého otvoru pro pití (nebude tak utíkat teplo a zamezíte vyšplíchnutí nápoje), nebo ho dejte do etikety s logem, když se budete chtít napít. Míchátko je vyrobené z trvanlivého a zdravotně nezávadného polypropylenu a je určené pro opakované použití.

Tento ruKÁVek jsme ušily ze 100% bavlny a vatelínu. Perte ho s podobnými barvami v ruce na 30°C, žehlete na střední stupeň, nesušte a nebělte.

Upozornění:

Prosíme, dávejte pozor na bezpečí vaše i svých nejmilovanějších! RuKÁVek má drobné části, jako např. knoflíčky, proto si s ním bez dozoru nesmí hrát malé děti, nejméně do 3 let. A pokud budete mít v ruKÁVku horkou kávu, nebo čaj, dávejte prosím pozor, abyste nikoho neopařili.

Zpět do obchodu