ruKÁVek na kávu černý chlupáč

Heboučké kožešinky k zimě patří. Jsou takové pohlazení na duši. A co teprve když i hřejí! Tento ruKÁVek vám splní oboje. Snad jen vrnět neumí.

Skladem (1 ks)
549 Kč
ruční šití
doprava zdarma
jedinečný v ČR

ruKÁVek z polyesterové kožešinky: černá kožešinka, bílá se stříbrným třpytivým ornamentem a stříbrným vzorovaným knoflíkem

Kelímek o objemu 330 ml dostane automaticky k ruKÁVku, další do rezervy si můžete přihodit do košíčku tady.

  • Chrání Vaše ruce před popálením od horkého kelímku.
  • Udržuje nápoj déle teplý.
  • Každý kus je ručně šitý originál.
  • Odepínací ucho pro zavěšení.
  • Nastavitelná velikost pomocí suchých zipů (pro případ, že budete mít zrovna např. papírový kelímek trochu jiného rozměru).

Dárek: speciální míchátko kombinované se špuntem, které umístěte do malého otvoru pro pití nebo vložte do etikety s logem. Míchátko je vyrobeno z trvanlivého a zdravotně nezávadného polypropylenu a je určeno pro opakované použití.

Tento ruKÁVek jsme ušily ze 100% polyesterové kožešinky a 100% bavlny. Umělá kožešinka se nedoporučuje prát, žehlit, sušit ani bělit, ruKÁVek můžete velmi lehce otřít vlhkým hadříkem.

Upozornění:

Prosíme, dávejte pozor na bezpečí vaše i svých nejmilovanějších! RuKÁVek má drobné části, jako např. knoflíčky, proto si s ním bez dozoru nesmí hrát malé děti, nejméně do 3 let. A pokud budete mít v ruKÁVku horkou kávu, nebo čaj, dávejte prosím pozor, abyste nikoho neopařili.

 

Zpět do obchodu