ruKÁVek na kávu: luční kvítí na mentolové s tmavě zelenou

Bzukot letní louky, třepotající se motýlci a vůně ovocného čaje...takhle jednoduše si s ruKÁVkem uchováte vzpomínky na léto!

Skladem (>1 ks)
549 Kč
ruční šití
doprava zdarma
jedinečný v ČR

Oboustranný ruKÁVek ze 100% bavlny, ronga a vatelínu: mentolová látka s akvarelovými květy a motýlky se zeleným knoflíčkem, z druhé strany tmavězelené rongo ze 100% polyesteru, zatepleno vatelínem

Kelímek o objemu 330 ml dostane automaticky k ruKÁVku, další do rezervy si můžete přihodit do košíčku tady.

  • Chrání Vaše ruce před popálením od horkého kelímku.
  • Udržuje nápoj déle teplý.
  • Každý kus je ručně šitý originál - ruKÁVky se mohou lišit knoflíčky
  • Odepínací ucho pro zavěšení.
  • Nastavitelná velikost pomocí suchých zipů (pro případ, že si náš kelímek zapomenete a použijete papírový z kavárny)
Dárek: speciální míchátko kombinované se špuntem, které vložte do malého otvoru pro pití (nebude tak utíkat teplo a zamezíte vyšplíchnutí nápoje), nebo ho dejte do etikety s logem, když se budete chtít napít. Míchátko je vyrobené z trvanlivého a zdravotně nezávadného polypropylenu a je určené pro opakované použití.


Tento ruKÁVek jsme ušily ze 100% bavlny, 100% polyesteru a vatelínu. Perte ho s podobnými barvami v ruce na 30°C, žehlete na střední stupeň, nesušte a nebělte.

Upozornění:
Prosíme, dávejte pozor na bezpečí vaše i svých nejmilovanějších! RuKÁVek má drobné části, jako např. knoflíčky, proto si s ním bez dozoru nesmí hrát malé děti, nejméně do 3 let. A pokud budete mít v ruKÁVku horkou kávu, nebo čaj, dávejte prosím pozor, abyste nikoho neopařili.

Zpět do obchodu