ruKÁVek na kávu sakura s meruňkou

Kvetoucí stromy jsou příslibem šťavnatých plodů, třeba slaďoučkých meruněk s heboučkým kožíškem. RuKÁVek je na tom podobně. Je heboučký a hřejivý a je příslibem voňavé kávy i na procházce v parku. Třeba s vaším maličkým v kočárku, na který se dá zavěsit.

Skladem (1 ks)
449 Kč
ruční šití
doprava zdarma
jedinečný v ČR

ruKÁVek ze 100% bavlny a filcu: japonská zahrada na bílém pozadí s meruňkovým knoflíčkem, zatepleno tělovým filcem

Kelímek o objemu 330 ml dostane automaticky k ruKÁVku, další do rezervy si můžete přihodit do košíčku tady.

  • Chrání Vaše ruce před popálením od horkého kelímku.
  • Udržuje nápoj déle teplý.
  • Každý kus je ručně šitý originál.
  • Odepínací ucho pro zavěšení.
  • Nastavitelná velikost pomocí suchých zipů (pro případ, že budete mít zrovna např. papírový kelímek trochu jiného rozměru).

Dárek: speciální míchátko kombinované se špuntem, které vložte do malého otvoru pro pití (nebude tak utíkat teplo a zamezíte vyšplíchnutí nápoje), nebo ho dejte do etikety s logem, když se budete chtít napít. Míchátko je vyrobené z trvanlivého a zdravotně nezávadného polypropylenu a je určené pro opakované použití.

Tento ruKÁVek jsme ušily ze 100% bavlny a filcu. Filc se nedoporučuje prát, sušit ani bělit, žehlit ho můžete na nízký stupeň. Opotřebení filcu můžete zmírnit použitím odžmolkovače.

Upozornění:

Prosíme, dávejte pozor na bezpečí vaše i svých nejmilovanějších! RuKÁVek má drobné části, jako např. knoflíčky, proto si s ním bez dozoru nesmí hrát malé děti, nejméně do 3 let. A pokud budete mít v ruKÁVku horkou kávu, nebo čaj, dávejte prosím pozor, abyste nikoho neopařili.

 

Zpět do obchodu